Co myśli Gary, czyli oficjalnie o EFT - Wibracje zdrowia - Wibracje zdrowia

Przejdź do treści

Co myśli Gary, czyli oficjalnie o EFT

Wibracje zdrowia
Opublikowany przez w Szczęśliwe życie ·
Tags: EFTTappingSzczęście
W 2010 roku twórca metody EFT – Gary Craig ogłosił, że przechodzi na emeryturę. Zarządzaniem utworzoną przez niego stroną internetową zajęli się wówczas inni trenerzy EFT. Po pewnym czasie strona zmieniła nazwę na www.EFTuniverse.com i została wzbogacona w nowe informacje, a także sekcje w różnych językach – jest również sekcja w języku polskim.

Tydzień temu dostałam newsletter od Garego Craiga z zaproszeniem do odwiedzenia jego nowej strony www.EmoFree.com.


Będąc na emeryturze, Gary pracował nad uporządkowaniem informacji o EFT. Wraz z córką Tiną przygotował oficjalny samouczek EFT, w którym uwzględnione są zmiany wynikające z badań prowadzonych nad EFT oraz doświadczeń ostatnich lat. Zaakceptowane przez Garego Craiga zmiany stawiają jasne granice, co składa się na metodę EFT, a co nią nie jest.


Wszystkich zainteresowanych EFT – użytkowników i trenerów – zachęcam do zapoznania się z informacjami zawartymi na stronie EmoFree. Znajduje się tam oficjalny samouczek EFT oraz uzupełniające go filmy.

PS. Przygotowałam skrypt z podstawową procedurą EFT, który uwzględnia zalecenia Garego Craiga. Jeśli potrzebujesz, to możesz go pobrać TUTAJ > >

Pamiętaj, stosuj metodę EFT i tapping, bo to działa!


Jeśli podoba Ci się ten wpis,
łatwo możesz go udostępnić.

Witaj na blogu "Wibracje zdrowia". Mam na imię Krystyna. Jestem wielką fanką zdrowego stylu życia. Dzięki temu dobrze się czuję oraz mam świetne samopoczucie. Na tym blogu chcę Ci pokazać, jak zadbać o kondycję, odzyskać spokój ducha i odnaleźć szczęście.

Chcesz być na bieżąco?

Dołącz do nas na Facebooku
Zapraszam na blog:
Wróć do spisu treści