Sadowieńskie Forum Kobiet - Wibracje zdrowia - Wibracje zdrowia

Przejdź do treści

Sadowieńskie Forum Kobiet

Wibracje zdrowia
Opublikowany przez w Zdrowie i uroda ·
Tags: EmocjeStresUrodaZdrowie
Kilka dni temu miałam możliwość uczestniczyć w Sadowieńskim Forum Kobiet. Spotkanie było niezwykle interesujące i nieco „stresujące”, ponieważ zostałam poproszona o przygotowanie jednego z wykładów.

"Ile waży stres?"

Okazuje się, że problem stresu oraz nadwagi mogą się ze sobą wiązać. W krótkiej prezentacji starałam się zwrócić uwagę uczestniczek spotkania na najistotniejsze aspekty z tym związane. Mam nadzieję, że pomogą one spojrzeć na stres z innej perspektywy oraz skłonią do znalezienia skutecznych i bezpiecznych metod radzenia sobie ze stresem i napięciem, bo zdrowie i optymalna waga są bardzo ważne i warto o nie zadbać.Niestety nie było czasu na prezentację mojej ulubionej metody na stres, czyli EFT, ale myślę, że jeszcze znajdzie się okazja.

W spotkaniu wzięło udział wiele interesujących kobiet. Wśród zaproszonych gości znalazły się takie osobistości, jak pani Wicestarosta Halina Ulińska, pani Marszałek Ewa Orzełowska oraz pani Marszałek Elżbieta Lanc.  


 
Inspirujące były wystąpienia tych kobiet, ponieważ prowadzą one aktywny tryb życia, odnoszą sukcesy  i umiejętnie łączą pracę zawodową z życiem osobistym.

Bardzo się cieszę, że mogłam wziąć udział w II Sadowieńskim Forum Kobiet i czekam na kolejne.

Zdjęcia: Sławek Chyliński

Krystyna TrzaskaWitaj na blogu "Wibracje zdrowia". Mam na imię Krystyna. Jestem wielką fanką zdrowego stylu życia. Dzięki temu dobrze się czuję oraz mam świetne samopoczucie. Na tym blogu chcę Ci pokazać, jak zadbać o kondycję, odzyskać spokój ducha i odnaleźć szczęście.

Mam dla Ciebie prezent :)
Spis artykułów
Zapraszam na instagram
LR Health & Beauty

Kupuj swoje ulubione produkty LR z 30 % rabatem – zdobądź Kartę Stałego Klienta.

Dołącz do nas na Facebooku
Wróć do spisu treści