Strach przed lataniem - Wibracje zdrowia - Wibracje zdrowia

Przejdź do treści

Strach przed lataniem

Wibracje zdrowia
Opublikowany przez w Szczęśliwe życie ·
Tags: EFTFilmLękStrachSzczęścieTapping
Strach przed lataniem może bardzo utrudnić życie, zwłaszcza osobom, które z racji wykonywanego zawodu dużo podróżują. Whoopie Goldberg, znana aktorka przez wiele lat musiała sobie radzić z takim problemem. Na szczęście już nie musi :)

Whoopi Goldberg wystąpiła w porannym programie telewizyjnym „The View”. W studiu telewizyjnym zainstalowano symulator lotu, który pozwolił aktorce doświadczyć zmian po pracy z Gill Harvey-Bush – terapeutką TFT.

TFT (Thought Field Therapy), to terapia meridianowa, która dała początek niezwykle popularnej obecnie metodzie EFT (Techniki Emocjonalnej Wolności).

Na nagraniu możemy zobaczyć, jak Whoopi Goldberg opowiada o swojej fobii. Aktorka pokazuje w studio, które punkty meridianowe opukiwała w czasie sesji. Chętnie zobaczyłabym całą sesję. Niestety, nie mam dostępu do takiego nagrania, ale zapraszam do obejrzenia materiałów ze studia „The View”.

Część 1


Część 2


Przy pomocy EFT można uwolnić się nie tylko od strachu przed lataniem, ale również od innych lęków. Pamiętaj o tym, gdy znowu poczujesz ucisk w żołądku a Twoje serce zacznie szybciej bić serce na samą myśl o... oczywiście wiesz, co mam na myśli ;-)


Jeśli podoba Ci się ten wpis,
łatwo możesz go udostępnić.

Witaj na blogu "Wibracje zdrowia". Mam na imię Krystyna. Jestem wielką fanką zdrowego stylu życia. Dzięki temu dobrze się czuję oraz mam świetne samopoczucie. Na tym blogu chcę Ci pokazać, jak zadbać o kondycję, odzyskać spokój ducha i odnaleźć szczęście.

Chcesz być na bieżąco?

Dołącz do nas na Facebooku
Zapraszam na blog:
Wróć do spisu treści