Coraz więcej nas - Wibracje zdrowia - Wibracje zdrowia

Przejdź do treści

Coraz więcej nas

Wibracje zdrowia
Opublikowany przez w Zdrowie i uroda ·
Tags: EFTFilmRozwójStresTapping
Z pełną odpowiedzialnością mogę napisać, że coraz więcej osób zna EFT. Mogę tak napisać, ponieważ w maju miałam okazję prowadzić szkolenia w Katowicach, Wrocławiu i Warszawie, na których ponad dwieście osób uzyskało informacje niezbędne do tego, by zacząć samodzielnie stosować EFT do indywidualnych potrzeb.
Dziękuję uczestnikom tych szkoleń za aktywny udział w spotkaniach. Mam nadzieję, że większość z was wykorzysta zdobytą wiedzę i będzie stosować EFT na co dzień.

Na szkoleniu obiecałam, że zamieszczę w sieci skróconą informację dotyczącą procedury EFT. Przygotowałam obiecane materiały i w razie potrzeby będę je aktualizować. Jeśli chcesz, możesz je pobrać na stronie z procedurą EFT > >

Poniżej zamieściłam ciekawy film, na którym trenerka EFT – Jordan Savage pokazuje, jak pracować ze stresem i napięciem. Jordan nie opukuje punktów na palcach – kończy opukiwanie na nadgarstkach. Na filmach z jej udziałem można zauważyć, że standardowo opukuje ona punkt na klatce piersiowej. Proponuję poeksperymentować z tym punktem i zobaczyć, jak układ energetyczny odbiera jego stymulację.


Na szkoleniach wiele pytań dotyczyło podniesienia samooceny oraz stosowania EFT na problemy zdrowotne. Duże zainteresowanie wzbudziła informacja o możliwości stosowania EFT w celu osiągnięcia bogactwa i dobrobytu ;)

Ograniczony czas szkolenia pozwolił mi przedstawić możliwości jakie daje EFT. W kolejnych wpisach szerzej omówię sposoby pracy nad poszczególnymi tematami. Dołączę również przykładowe ustawienia, które będzie można wykorzystać do samodzielnej pracy.

Już teraz kilka gotowych ustawień jest dostępnych na mojej stronie internetowej w zakładce „Czytelnia”.

Zachęcam do zadawania pytań na oraz komentowania moich wpisów.


Jeśli podoba Ci się ten wpis,
łatwo możesz go udostępnić.


Witaj na blogu "Wibracje zdrowia". Mam na imię Krystyna. Jestem wielką fanką zdrowego stylu życia. Dzięki temu dobrze się czuję oraz mam świetne samopoczucie. Na tym blogu chcę Ci pokazać, jak zadbać o kondycję, odzyskać spokój ducha i odnaleźć szczęście.

Chcesz być na bieżąco?

Dołącz do nas na Facebooku
Zapraszam na blog:
Wróć do spisu treści