Ćwiczenia dla zdrowia i przyjemności - Wibracje zdrowia - Wibracje zdrowia

Przejdź do treści

Ćwiczenia dla zdrowia i przyjemności

Wibracje zdrowia
Opublikowany przez w Aktywność fizyczna ·
Tags: AktywnośćCiałosmoveyWibracjeZdrowie
Tydzień temu udostępniłam na blogu artykuł zatytuowany „Pozytywnie rozwibrowani” z krótkim filmem, na którym widać jak przyjemne mogą być ćwiczenia ze smovey. Moim zdaniem warto zapoznać się i zaprzyjaźnić z tym przyrządem, ponieważ świetnie się sprawdza zarówno w czasie rehabilitacji jak i w czasie codziennej aktywności fizycznej.

Ćwiczenia ze smovey – szansa na lepsze zdrowie

Były tenisista i narciarz, Johann „Salzhans“ Salzwimmer w latach dziewięćdziesiątych dowiedział się, że cierpi na chorobę Parkinsona. Nie chciał rezygnować z dawnej aktywności, dlatego opracował metodę, która pomogła mu ustabilizować zdrowie. Okazuje się, że wynalezione przez niego pierścienie wibracyjne doskonale sprawdzają się w czasie ćwiczeń ukierunkowanych na różne cele.

Smovey może być stosowany zarówno do regularnych treningów, jak i do aktywacji osób z problemami zdrowotnymi. Jest pomocny również w czasie odchudzania, ponieważ w czasie chodzenia lub biegania z tym przyrządem można spalić o 30% kalorii więcej.

Ogromną zaletą tego przyrządu jest to, że można z nim ćwiczyć zarówno w plenerze, na sali klubu fitness, we własnym domu… a nawet w łóżku. Zestawy ćwiczeń ze smovey można dostosować do wszystkich grup wiekowych.

Jest coraz więcej miejsc, w których organizowane są treningi z wykorzystaniem pierścieni wibracyjnych.

Jeśli lubisz nowości i chcesz uatrakcyjnić swój trening, to smovey dostarczy ci wielu pozytywnych wrażeń. Standardowe ćwiczenia staną się o wiele bardziej efektywne a zdrowe wibracje przenikną całe twoje ciało. Coraz więcej osób z radością sięga po ten przyrząd, dlatego, gdy tylko będziesz mieć ku temu okazję, weź do ręki smovey i przekonaj się, dlaczego tak się dzieje.

Więcej informacji na temat korzyści, jakie możesz osiągnąć dzięki pierścieniom wibracyjnym smovey znajdziesz na specjalnej stronie o smovey.  


Jeśli podoba Ci się ten wpis,
łatwo możesz go udostępnić.

Witaj na blogu "Wibracje zdrowia". Mam na imię Krystyna. Jestem wielką fanką zdrowego stylu życia. Dzięki temu dobrze się czuję oraz mam świetne samopoczucie. Na tym blogu chcę Ci pokazać, jak zadbać o kondycję, odzyskać spokój ducha i odnaleźć szczęście.

Mam dla Ciebie prezent!

Chcesz być na bieżąco?

Dołącz do nas na Facebooku
Zapraszam na instagram
Wróć do spisu treści