Ogólnopolska Konferencja EFT - Wibracje zdrowia - Wibracje zdrowia

Przejdź do treści

Ogólnopolska Konferencja EFT

Wibracje zdrowia
Opublikowany przez w Szczęśliwe życie ·
Tags: EFTOdchudzanieSzczęścieTappingZdrowie
Miesiąc temu zapraszałam Wszystkich na Ogólnopolską Konferencję EFT Online. To wydarzenie wzbudziło spore zainteresowanie – uczestniczyło w nim kilkaset osób, które na własnej skórze mogły przekonać się, jak rewelacyjnie działa metoda EFT.

Na prośbę uczestników Fundacja Numen, która była patronem  Konferencji EFT oraz organizatorzy zdecydowali udostępnić wszystkie wywiady i nagrania, ponieważ zależy nam, aby jak najwięcej ludzi mogło poznać metodę EFT i dowiedzieć się w jaki sposób wykorzystać ją do swoich celów.

Miałam zaszczyt wziąć udział w Ogólnopolskiej Konferencji EFT. Mówiłam na temat zdrowego stylu życia, odchudzania i emocjonalnego jedzenia. Jeśli nie miałeś okazji zobaczyć tego wywiadu, to teraz Cię zapraszam.


Zdrowy Styl Życia, Odchudzanie i Kontrola Wagi


W ramach konferencji odbyło się kilkanaście rozmów na interesujące, życiowe tematy. Było sporo emocji, ale to przecież oczywiste, skoro konferencja dotyczyła możliwości wykorzystania EFT, czyli Techniki Emocjonalnej Wolności.

Archiwalne nagrania pozostałych wywiadów znajdziesz na YouTube na kanale Fundacji Numen >>

Dowiedz się, do czego TY możesz zastosować metodę EFT :-)


Jeśli podoba Ci się ten wpis,
łatwo możesz go udostępnić.

Witaj na blogu "Wibracje zdrowia". Mam na imię Krystyna. Jestem wielką fanką zdrowego stylu życia. Dzięki temu dobrze się czuję oraz mam świetne samopoczucie. Na tym blogu chcę Ci pokazać, jak zadbać o kondycję, odzyskać spokój ducha i odnaleźć szczęście.

Chcesz być na bieżąco?

Dołącz do nas na Facebooku
Zapraszam na blog:
Wróć do spisu treści