O mnie - Wibracje zdrowia

Przejdź do treści
Witaj :) Pozwól, że się przedstawię.

Nazywam się Krystyna Trzaska. Odkąd pamiętam interesuję się zdrowiem. Szukam prostych rozwiązań i sposobów na poprawę kondycji. Chętnie dzielę się zdobytą wiedzą z innymi, bo wierzę, że zdrowi i szczęśliwi ludzie mogą mieć szczęśliwe i spełnione życie, a wtedy świat będzie lepszy.

Jestem trenerem EFT oraz wellness coachem. W 2010 roku ukazała się książka „Doskonała sylwetka z EFT”, którą napisałam na podstawie doświadczeń uzyskanych w czasie pomagania osobom z problemem nadwagi. W ciągu kolejnych lat wzbogaciłam swoją wiedzę na temat emocji i ich wpływu na nasze życie i zdrowie.
W artykule "Jak zostałam wellness coachem" opisałam swoją historię, więc jeśli chcesz, możesz poznać niektóre fakty z mojego życia oraz pobudki, które skłaniają mnie do zgłębiania zagadnień związanych ze zdrowym stylem życia. Wciąż szukam najlepszych metod pracy z problemami emocjonalnymi i ograniczającymi przekonaniami. Odkryłam kolejne sposoby radzenia sobie ze stresem. Jestem zachwycona wszystkim, czego się dowiedziałam.

Teraz chcę podzielić się tym z kobietami, które szukają sposobów na skuteczne odchudzanie oraz chcą nauczyć się metod radzenia sobie z emocjami. Zdecydowałam, że zamiast pisać kolejną książkę, opracuję kurs internetowy. Dzięki temu mogę cały czas uzupełniać zawarte w nim informacje – mogę dodawać kolejne ciekawe ćwiczenia oraz przydatne formularze.
Moje zainteresowania
Zdowie i uroda
Preferuję proste rozwiązania i naturalne metody, dlatego mój plan zdrowotny jest łatwy do stosowania. Dzięki temu, mimo upływających lat dobrze wyglądam i świetnie się czuję. Niechętnie mówię ile mam lat, ponieważ ta cyfra zbyt szybko się zmienia… ale bez problemu zdradzę swój rocznik: niezmiennie ’68. Moim zdaniem jest to szczęśliwy rocznik.

Szczęście
Jest wiele definicji szczęścia i są różne sposoby na to, by je osiągnąć. Tak jak każdy człowiek pragnę szczęścia dla siebie i swoich bliskich. Interesują mnie również naukowe wyjaśnienia, co sprawia, że ludzie czują się szczęśliwi. Odkrycia w tej dziedzinie są niezwykle interesujące. Niektóre z nich pomagają mi zachować pogodny nastrój i świetne samopoczucie.

e-Biznes
W biznesie stawiam na nowoczesność, dlatego z zaangażowaniem zgłębiam tajniki internetu oraz e-marketingu. Niedawno odkryłam system, dzięki któremu mogę zautomatyzować działania biznesowe w internecie. Nowatorskie rozwiązania, świetne narzędzia oraz wielopoziomowe wsparcie edukacyjne pomagają mi wznieść się na wyższy poziom.

Od kilku lat korzystam z internetu i jestem zafascynowana możliwościami, jakie on daje. Okazuje się, że zdrowy styl życia oraz wszechobecny internet stanowią doskonały duet. Wiele osób właśnie w sieci szuka sposobów na rozwiązanie swoich problemów.W sieci można również znaleźć źródło dodatkowego dochodu a także zbudować poważny biznes.

Podobnie jak wiele innych biznesów, również branża wellness znajduje klientów poprzez działania związane z e-marketingiem.Cieszę się, że teraz w nowoczesny sposób mogę zajmować się tym, co jest moją pasją – przy pomocy internetu mogę dzielić się z wieloma ludźmi ciekawymi informacjami na temat zdrowia i urody oraz odchudzania i kontroli wagi. Zainteresowanym osobom pomagam poprawić kondycję fizyczną i psychiczną oraz kondycję finansową.
Polecane na blogu
Wróć do spisu treści