Co myśli Gary, czyli oficjalnie o EFT - Emocje i zdrowie - Emocje i zdrowie

Przejdź do treści

Co myśli Gary, czyli oficjalnie o EFT

Emocje i zdrowie
Opublikowany przez w Szczęśliwe życie ·
Tags: EFTTappingSzczęście
W 2010 roku twórca metody EFT – Gary Craig ogłosił, że przechodzi na emeryturę. Zarządzaniem utworzoną przez niego stroną internetową zajęli się wówczas inni trenerzy EFT. Po pewnym czasie strona zmieniła nazwę na www.EFTuniverse.com i została wzbogacona w nowe informacje, a także sekcje w różnych językach – jest również sekcja w języku polskim.

Tydzień temu dostałam newsletter od Garego Craiga z zaproszeniem do odwiedzenia jego nowej strony www.EmoFree.com.


Będąc na emeryturze, Gary pracował nad uporządkowaniem informacji o EFT. Wraz z córką Tiną przygotował oficjalny samouczek EFT, w którym uwzględnione są zmiany wynikające z badań prowadzonych nad EFT oraz doświadczeń ostatnich lat. Zaakceptowane przez Garego Craiga zmiany stawiają jasne granice, co składa się na metodę EFT, a co nią nie jest.


Wszystkich zainteresowanych EFT – użytkowników i trenerów – zachęcam do zapoznania się z informacjami zawartymi na stronie EmoFree. Znajduje się tam oficjalny samouczek EFT oraz uzupełniające go filmy.

PS. Przygotowałam skrypt z podstawową procedurą EFT, który uwzględnia zalecenia Garego Craiga. Jeśli potrzebujesz, to możesz go pobrać TUTAJ > >

Pamiętaj, stosuj metodę EFT i tapping, bo to działa!
Krystyna Trzaska

Jeśli podoba Ci się ten wpis,
łatwo możesz go udostępnić.

Wróć do spisu treści