Ćwiczenia dla zdrowia i przyjemności - Emocje i zdrowie - Emocje i zdrowie

Przejdź do treści

Ćwiczenia dla zdrowia i przyjemności

Emocje i zdrowie
Opublikowany przez w Aktywność fizyczna ·
Tags: AktywnośćCiałoFilmOdchudzanieRuchsmoveyVideoWibracjeZdrowie
Tydzień temu udostępniłam na blogu artykuł zatytuowany „Pozytywnie rozwibrowani” z krótkim filmem, na którym widać jak przyjemne mogą być ćwiczenia ze smovey. Moim zdaniem warto zapoznać się i zaprzyjaźnić z tym przyrządem, ponieważ świetnie się sprawdza zarówno w czasie rehabilitacji jak i w czasie codziennej aktywności fizycznej.

Ćwiczenia ze smovey – szansa na lepsze zdrowie

Były tenisista i narciarz, Johann „Salzhans“ Salzwimmer w latach dziewięćdziesiątych dowiedział się, że cierpi na chorobę Parkinsona. Nie chciał rezygnować z dawnej aktywności, dlatego opracował metodę, która pomogła mu ustabilizować zdrowie. Okazuje się, że wynalezione przez niego pierścienie wibracyjne doskonale sprawdzają się w czasie ćwiczeń ukierunkowanych na różne cele.

Smovey może być stosowany zarówno do regularnych treningów, jak i do aktywacji osób z problemami zdrowotnymi. Jest pomocny również w czasie odchudzania, ponieważ w czasie chodzenia lub biegania z tym przyrządem można spalić o 30% kalorii więcej.

Ogromną zaletą tego przyrządu jest to, że można z nim ćwiczyć zarówno w plenerze, na sali klubu fitness, we własnym domu… a nawet w łóżku. Zestawy ćwiczeń ze smovey można dostosować do wszystkich grup wiekowych.

Jest coraz więcej miejsc, w których organizowane są treningi z wykorzystaniem pierścieni wibracyjnych.

Jeśli lubisz nowości i chcesz uatrakcyjnić swój trening, to smovey dostarczy ci wielu pozytywnych wrażeń. Standardowe ćwiczenia staną się o wiele bardziej efektywne a zdrowe wibracje przenikną całe twoje ciało. Coraz więcej osób z radością sięga po ten przyrząd, dlatego, gdy tylko będziesz mieć ku temu okazję, weź do ręki smovey i przekonaj się, dlaczego tak się dzieje.

Więcej informacji na temat korzyści, jakie możesz osiągnąć dzięki pierścieniom wibracyjnym smovey znajdziesz na specjalnej stronie o smovey >>

Krystyna Trzaska

Jeśli podoba Ci się ten wpis,
łatwo możesz go udostępnić.
Wróć do spisu treści