Odchudzanie z Paulem McKenna - Emocje i zdrowie - Emocje i zdrowie

Przejdź do treści

Odchudzanie z Paulem McKenna

Emocje i zdrowie
Opublikowany przez w Psychologia Odchudzania ·
Tags: CiałoEFTEmocjeFilmOdchudzanieTappingVideoZdrowie
Odchudzanie, to temat, którym zajmuje się wielu specjalistów. Paul McKenna, to światowej sławy terapeuta, który w swojej pracy wykorzystuje tapping. Używa go między innymi do usuwania blokad energetycznych pojawiających się u ludzi, którzy mają problem z uzyskaniem optymalnej wagi.

Osobom, które nie potrafią kontrolować chęci sięgnięcia po jedzenie zaleca opukiwanie wybranych punktów meridianowych. Paul McKenna stosuje opracowaną przez dr Rogera Callahana Terapię Pola Myślowego (TFT). Na załączonym filmie możemy zobaczyć, w jaki sposób łączy różne techniki.Łatwiejsze odchudzanie dzięki EFT

Metoda TFT jest skuteczna w uwalnianiu się od problemów emocjonalnych, ale skomplikowana diagnostyka i oddzielne sekwencje punktów do opukiwania dla poszczególnych problemów sprawiają, że TFT mogą stosować terapeuci po odbyciu specjalistycznego szkolenia.

Gary Craig był pod wrażeniem metody TFT. Chciał, by jak najwięcej osób mogło skorzystać z niezwykłych możliwości tappingu. Uprościł TFT i opracował podstawową procedurę EFT. Dzięki temu od dwudziestu lat tysiące ludzi na całym świecie mogą łatwo uwolnić się od problemów emocjonalnych oraz stosować EFT do poprawy jakości życia. Cieszę się, że również w Polsce coraz więcej osób stosuje metodę EFT. Ty też możesz poczuć się lekko dzięki EFT :-)

A więc stosujmy tapping, bo to działa!
Krystyna Trzaska

Jeśli podoba Ci się ten wpis,
łatwo możesz go udostępnić.

Wróć do spisu treści