Ogólnopolska Konferencja EFT - zaproszenie - Emocje i zdrowie - Emocje i zdrowie

Przejdź do treści

Ogólnopolska Konferencja EFT - zaproszenie

Emocje i zdrowie
Opublikowany przez w Szczęśliwe życie ·
Tags: EFTOdchudzanieSzczęścieTappingZdrowie
Już za tydzień, czyli 23 maja rozpocznie się Pierwsza Ogólnopolska Konferencja EFT Online 2017. Każdy, dla kogo ważne jest szczęście, zdrowie, dobre relacje, dobrobyt bądź inne aspekty, które wpływają na jakość życia znajdzie coś dla siebie.

Zaplanowanych jest 14 spotkań – wszystkie są DARMOWE, a więc nie warto zwlekać tylko od razu podjąć działania, by zarezerwować swoje miejsce w tej konferencji.

Ogólnopolska Konferencja EFT w całości będzie poświęcona EFT, czyli Technikom Emocjonalnej Wolności. Osobiście od wielu lat stosuję metodę EFT do różnych problemów oraz życiowych sytuacji i jestem bardzo zadowolona z efektów. Przekonałam się, że dzięki prostemu opukiwaniu punktów meridianowych można wprowadzić w swoim życiu wiele pozytywnych zmian.

Z powodzeniem można stosować tę metodę również do odchudzania i kontroli wagi. Napisałam na ten temat poradnik „Doskonała sylwetka z EFT”. Natomiast w czasie Konferencji EFT (2 czerwca) będę mówiła między innymi o tym, jak przy pomocy EFT kontrolować zachcianki oraz na jakie aspekty zwrócić uwagę gdy chcemy zastosować EFT do poprawy kondycji zdrowotnej i kontroli wagi.Zdrowy Styl Życia, Odchudzanie i Kontrola Wagi


Moim zdaniem uniwersalność metody EFT jest ogromna, dlatego gorąco polecam Pierwszą Ogólnopolską Konferencję EFT Online. Dowiedz się, do czego TY możesz zastosować tę metodę :-)

Krystyna Trzaska

Jeśli podoba Ci się ten wpis,
łatwo możesz go udostępnić.

Wróć do spisu treści