Pozytywne wibracje w działaniu - Emocje i zdrowie - Emocje i zdrowie

Przejdź do treści

Pozytywne wibracje w działaniu

Emocje i zdrowie
Opublikowany przez w Aktywność fizyczna ·
Tags: AktywnośćCiałoRuchsmoveyZdrowie
Po wielkich przygotowaniach w dniach 24-25 maja 2015 r. odbyło się pierwsze w Polsce szkolenie trenerskie smoveyCOACH. Ćwiczenia odbywały się na salach krakowskiego AWF. Zebrała się tam grupa entuzjastów nowej formy aktywności fizycznej. Przyznam, że dla mnie był to spory wysiłek, ponieważ na co dzień nie ćwiczę tak intensywnie, ale z całą pewnością warto było wziąć udział w tym wydarzeniu.

Specjalnie z Austrii przyjechał do nas Gerhard Wallner. Ten sympatyczny mężczyzna od wielu lat pracuje z obręczami wibracyjnymi. Jest żywym dowodem na to, że ruch i pozytywne wibracje wpływają na całe ciało. Wszystkich nas zaskoczył informacją o swoim wieku ;-) Niejeden nastolatek mógłby pozazdrościć mu zwinności i pozytywnego nastawienia do życia.

Ćwiczenia ze smovey dodają energii

Cieszę się, że mogłam wziąć udział w szkoleniu smoveyCOACH. Moduły zawierające wiedzę teoretyczną przeplatane były modułami z różnorodnymi ćwiczeniami. Dzięki temu czas przeznaczony na szkolenie został maksymalnie wykorzystany. Gratuluję organizatorom – przede wszystkim Małgosi Szymczyk – profesjonalnego przygotowania zajęć.

Poza tym na szkoleniu poznałam tam kilka niezwykle interesujących osób. Miło było w niedzielny wieczór zjeść kolację w restauracji na krakowskim Kazimierzu i podzielić się w grupie wrażeniami i planami.

Jeszcze kilka dni po zajęciach czułam w całym ciele efekty szkolenia oraz wspominałam miłą atmosferę. Teraz pora pokazać innym jak wiele można osiągnąć dzięki ćwiczeniom z obręczami wibracyjnymi smovey.

Pozdrawiam wszystkich pozytywnie rozwibrowanych, a tych, który jeszcze nie mieli okazji zakosztować ćwiczeń z obręczami wibracyjnymi smovey zachęcam do udziału w zajęciach. Naprawdę warto!

Szczegółowe informacje na temat korzyści stosowania pierścieni wibracyjnych znajdziesz na stronie o smovey.

Krystyna Trzaska
smoveyCoach

Jeśli podoba Ci się ten wpis,
łatwo możesz go udostępnić.

Wróć do spisu treści