Sadowieńskie Forum Kobiet - Emocje i zdrowie - Emocje i zdrowie

Przejdź do treści

Sadowieńskie Forum Kobiet

Emocje i zdrowie
Opublikowany przez w Zdrowie i uroda ·
Tags: EmocjeStresUrodaZdrowie
W piękny wiosenny dzień, 25 kwietnia 2018 r miałam możliwość uczestniczyć w Sadowieńskim Forum Kobiet. Spotkanie było niezwykle interesujące i nieco „stresujące”, ponieważ zostałam poproszona o przygotowanie jednego z wykładów.

"Ile waży stres?"

Okazuje się, że problem stresu oraz nadwagi mogą się ze sobą wiązać. W krótkiej prezentacji starałam się zwrócić uwagę uczestniczek spotkania na najistotniejsze aspekty z tym związane. Mam nadzieję, że pomogą one spojrzeć na stres z innej perspektywy oraz skłonią do znalezienia skutecznych i bezpiecznych metod radzenia sobie ze stresem i napięciem, bo zdrowie i optymalna waga są bardzo ważne i warto o nie zadbać.Niestety nie było czasu na prezentację mojej ulubionej metody na stres, czyli EFT, ale myślę, że jeszcze znajdzie się okazja.

W spotkaniu wzięło udział wiele interesujących kobiet. Wśród zaproszonych gości znalazły się takie osobistości, jak pani Wicestarosta Halina Ulińska, pani Marszałek Ewa Orzełowska oraz pani Marszałek Elżbieta Lanc.  


 
Inspirujące były wystąpienia tych kobiet, ponieważ prowadzą one aktywny tryb życia, odnoszą sukcesy  i umiejętnie łączą pracę zawodową z życiem osobistym.

Bardzo się cieszę, że mogłam wziąć udział w II Sadowieńskim Forum Kobiet i czekam na kolejne.

Zdjęcia: Sławek Chyliński

Krystyna TrzaskaWróć do spisu treści