Strach przed lataniem - Emocje i zdrowie - Emocje i zdrowie

Przejdź do treści

Strach przed lataniem

Emocje i zdrowie
Opublikowany przez w Emocje i uczucia ·
Tags: EFTFilmLękStrachSzczęścieTapping
Strach przed lataniem może bardzo utrudnić życie, zwłaszcza osobom, które z racji wykonywanego zawodu dużo podróżują. Whoopie Goldberg, znana aktorka przez wiele lat musiała sobie radzić z takim problemem. Na szczęście już nie musi :)

Whoopi Goldberg wystąpiła w porannym programie telewizyjnym „The View”. W studiu telewizyjnym zainstalowano symulator lotu, który pozwolił aktorce doświadczyć zmian po pracy z Gill Harvey-Bush – terapeutką TFT.

TFT (Thought Field Therapy), to terapia meridianowa, która dała początek niezwykle popularnej obecnie metodzie EFT (Techniki Emocjonalnej Wolności).

Na nagraniu możemy zobaczyć, jak Whoopi Goldberg opowiada o swojej fobii. Aktorka pokazuje w studio, które punkty meridianowe opukiwała w czasie sesji. Chętnie zobaczyłabym całą sesję. Niestety, nie mam dostępu do takiego nagrania, ale zapraszam do obejrzenia materiałów ze studia „The View”.

Część 1


Część 2


Przy pomocy EFT można uwolnić się nie tylko od strachu przed lataniem, ale również od innych lęków. Pamiętaj o tym, gdy znowu poczujesz ucisk w żołądku a Twoje serce zacznie szybciej bić serce na samą myśl o... oczywiście wiesz, co mam na myśli ;-)

Krystyna Trzaska

Jeśli podoba Ci się ten wpis,
łatwo możesz go udostępnić.
Wróć do spisu treści