O mnie - Emocje i zdrowie

Przejdź do treści
Witaj :) Pozwól, że się przedstawię.

Nazywam się Krystyna Trzaska. Odkąd pamiętam interesuję się zdrowiem. Szukam prostych rozwiązań i sposobów na poprawę kondycji. Chętnie dzielę się zdobytą wiedzą z innymi, bo wierzę, że zdrowi i szczęśliwi ludzie mogą mieć szczęśliwe i spełnione życie, a wtedy świat będzie lepszy.

Jestem trenerem EFT oraz wellness coachem. W 2010 roku ukazała się książka „Doskonała sylwetka z EFT”, którą napisałam na podstawie doświadczeń uzyskanych w czasie pomagania osobom z problemem nadwagi. W ciągu kolejnych lat wzbogaciłam swoją wiedzę na temat emocji i ich wpływu na nasze życie i zdrowie.
W artykule "Jak zostałam wellness coachem" opisałam swoją historię, więc jeśli chcesz, możesz poznać niektóre fakty z mojego życia oraz pobudki, które skłaniają mnie do zgłębiania zagadnień związanych ze zdrowym stylem życia. Wciąż szukam najlepszych metod pracy z problemami emocjonalnymi i ograniczającymi przekonaniami. Odkryłam kolejne sposoby radzenia sobie ze stresem. Jestem zachwycona wszystkim, czego się dowiedziałam.

Teraz chcę podzielić się tym z kobietami, które szukają sposobów na skuteczne odchudzanie oraz chcą nauczyć się metod radzenia sobie z emocjami. Jakiś czas temu opracowałam kurs „Szczęśliwa i szczupła”, z którego można było dowiedzieć się, jak krok po kroku odzyskać szczęście oraz optymalną wagę.
Moje zainteresowania
Zdowie i uroda
Preferuję proste rozwiązania i naturalne metody, dlatego mój plan zdrowotny jest łatwy do stosowania. Dzięki temu, mimo upływających lat dobrze wyglądam i świetnie się czuję. Niechętnie mówię ile mam lat, ponieważ ta cyfra zbyt szybko się zmienia… ale bez problemu zdradzę swój rocznik: niezmiennie ’68. Moim zdaniem jest to szczęśliwy rocznik.
Szczęście
Jest wiele definicji szczęścia i są różne sposoby na to, by je osiągnąć. Tak jak każdy człowiek pragnę szczęścia dla siebie oraz swoich bliskich. Interesują mnie również naukowe wyjaśnienia, co sprawia, że ludzie czują się szczęśliwi. Odkrycia w tej dziedzinie są niezwykle interesujące. Niektóre z nich pomagają mi zachować pogodny nastrój i świetne samopoczucie.
Książki
Lubię poznawać nowe rzeczy oraz nowe koncepcje. Z tego powodu czytam mnóstwo książek z różnych dziedzin. Wiedza, którą w ten sposób zdobywam nie zawsze jest przydatna w codziennym życiu, ale ja po prostu lubię wiedzieć więcej :) Niedawno zdałam sobie sprawę z tego, że nie zdążę przeczytać wszystkich książek, które bym chciała, dlatego rozważnie wybieram lektury.

Książki mogą nas bawić oraz uczyć. W poradnikach, za relatywnie niewielką cenę, możemy otrzymać wiedzę, która może odmienić nasze życie. Sama tego doświadczyłam :) Z tego powodu zdecydowałam się napisać kolejny poradnik. Jego roboczy tytuł brzmi: „Jak uwolnić się od zbędnego balastu i poczuć się lekko”. Planowana data publikacji, to połowa 2019 roku.

Z poradnika dowiesz się, jak stres i negatywne emocje wpływają na nasze ciało oraz całe nasze życie. Gdy już odkryjesz, dlaczego warto znaleźć sposób na to, by skutecznie poradzić sobie ze stresem, zaprezentuję Ci dwie proste metody, które pomagają uwolnić się od negatywnych emocji. Dzięki nim uwolnisz się od zbędnego balastu oraz odzyskasz radość życia.

Oprócz części teoretycznej znajdziesz w poradniku wiele przykładowych ćwiczeń, które będziesz mogła od razu wypróbować. Ciekawa jestem, jak dużą ulgę po nich odczujesz :)

Jeśli jesteś zainteresowana poradnikiem „Jak uwolnić się od zbędnego balastu”, śledź wpisy na blogu oraz na facebooku, ponieważ tam w pierwszej kolejności pojawi się informacja, że poradnik jest już dostępny.
Wróć do spisu treści